Łożyska ślizgowe to nasza specjalność od 25 lat

Wybierając ofertę firmy FPM IN-BEAR, zdecydują się Państwo na współpracę z dystrybutorem, który ma 25-letnie doświadczenie w sprzedaży łożysk ślizgowych. Jest to czas poświęcony na samodoskonalenie i rozwój usług, jakie świadczymy na najwyższym, europejskim poziomie. Dzięki temu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów, którzy potrzebują zarówno konwencjonalnych, jak i specjalnie zaprojektowanych łożysk.

Firma FPM IN-BEAR to renomowany dystrybutor łożysk ślizgowych, który w swojej ofercie zgromadził materiały łożyskowe o wszechstronnym zastosowaniu w różnych sektorach przemysłu. W ciągłej sprzedaży mamy kilkadziesiąt typów łożysk ślizgowych – od tulei bimetalicznych, poprzez tuleje ze spieków żelaza czy tuleje brązowe, po łożyska z wielu odmian tworzyw sztucznych. Jesteśmy dystrybutorem materiałów ślizgowych pod postacią tulei kołnierzowych i cylindrycznych, taśm i podkładek oporowych, poza tym realizujemy zamówienia na niestandardowe produkty. Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera w produkcji łożysk ślizgowych – firmy GGB, która znana jest z innowacyjności.    

Autoryzowany dostawca tulei ślizgowych marki GGB

Nasza działalność jest związana z marką GGB (dawniej Glacier) od 1994 roku, kiedy to producent łożysk ślizgowych otworzył swój oddział w Warszawie. Rok później zapadła decyzja o uruchomieniu biura regionalnego firmy w Gdyni, które w 2003 roku całkowicie przejęło obsługę polskich klientów. W ten sposób gdyńskie biuro stało się oficjalnym dystrybutorem łożysk firmy GGB w Polsce, zyskując większą swobodę w organizacji procesów handlowo-logistycznych. Od tamtej pory podjęliśmy szereg kroków, aby usprawnić kontakt z klientem i obsługę transakcji oraz zredukować koszty związane z transportem. Usprawniliśmy działalność i po ponad 25-latach oferujemy najwyższej jakości łożyska w przystępnych cenach producenta. 

Dbałość o ciągły rozwój oferty

Nasza działalność polega na ciągłej pracy nad doskonaleniem oferty i rozbudową aktualnego katalogu łożysk ślizgowych. Dążąc do tego, aby zainteresowani tulejami klienci znaleźli w naszej ofercie to, czego konkretnie szukają, w ostatnich latach wprowadziliśmy do niej łożyska ślizgowe firm: GMO, DEVA, KUHNE i wielu innych. W ten sposób poszerzyliśmy asortyment o kolejne niezawodne materiały ślizgowe.

koparka - Łożyska ślizgowe to nasza specjalność od 25 lat