Logo InBear

Łożyska ślizgowe

to nasza specjalność od 25 lat

To czas poświęcony na doskonalenie i rozwój oferty. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i odpowiadamy na indywidualne potrzeby klientów. Angażujemy się w procesy projektowe jeśli jest to możliwe. Firma IN-BEAR to renomowany dystrybutor łożysk ślizgowych, który w swojej ofercie zgromadził materiały łożyskowe o wszechstronnym zastosowaniu w różnych sektorach przemysłu. W ciągłej sprzedaży mamy kilkadziesiąt typów łożysk ślizgowych – od tulei bimetalicznych, poprzez spieki i kompozyty po łożyska z wielu odmian tworzyw sztucznych. Oferujemy produkty pod postacią tulei kołnierzowych i cylindrycznych, taśm i podkładek oporowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera w produkcji łożysk ślizgowych – firmy GGB (kiedyś GLACIER), która znana jest z innowacyjności oraz kilku innych producentów, których produkty uzupełniają tę ofertę .

W ciągłej sprzedaży mamy kilkadziesiąt typów łożysk ślizgowych – od tulei bimetalicznych, poprzez spieki i kompozyty po łożyska z wielu odmian tworzyw sztucznych. Oferujemy produkty pod postacią tulei kołnierzowych i cylindrycznych, taśm i podkładek oporowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera w produkcji łożysk ślizgowych – firmy GGB (kiedyś GLACIER), która znana jest z innowacyjności oraz kilku innych producentów, których produkty uzupełniają tę ofertę .

Autoryzowany dostawca

tulei ślizgowych marki GGB

Nasza działalność jest związana z marką GGB (dawniej Glacier) od 1994 roku, kiedy to producent łożysk ślizgowych otworzył swój oddział w Warszawie. Rok później zapadła decyzja o uruchomieniu biura regionalnego firmy w Gdyni, które w 2003 roku całkowicie przejęło obsługę polskich klientów. W ten sposób gdyńskie biuro stało się oficjalnym dystrybutorem łożysk firmy GGB w Polsce, zyskując większą swobodę w organizacji procesów handlowo-logistycznych. Od tamtej pory podjęliśmy szereg kroków, aby usprawnić kontakt z klientem i obsługę transakcji oraz zredukować koszty związane z transportem. Usprawniliśmy działalność i po ponad 25-latach oferujemy najwyższej jakości łożyska w przystępnych cenach producenta.

tuleje ślizgowe białe

Dbałość o ciągły rozwój oferty

Nasza działalność polega na ciągłej pracy nad doskonaleniem oferty i rozbudową aktualnego katalogu łożysk ślizgowych. Dążąc do tego, aby zainteresowani tulejami klienci znaleźli w naszej ofercie to, czego konkretnie szukają, w ostatnich latach wprowadziliśmy do niej łożyska ślizgowe firm: GMO, DEVA, KUHNE i wielu innych. W ten sposób poszerzyliśmy asortyment o kolejne niezawodne materiały ślizgowe.

Oferujemy

Produkty standardowe oraz tuleje, prowadnice ślizgowe oraz panewki w wymiarach niestandardowych, wykonywane wg indywidualnej dokumentacji lub odtworzeniowe

tuleje ślizgowe brązowe
map-pointer
ADRES
ul. Inżynierska 39/1
81-512 Gdynia
e-mail
EMAIL
www.inbear.pl