Logo InBear

Zapytania ofertowe

możliwe drogi kontaktu

Celem firmy FPM IN-BEAR jest dostarczanie klientom materiałów ślizgowych, które w najlepszy możliwy sposób spełnią swoje zadanie w danej aplikacji. Jako dystrybutor łożysk ślizgowych bierzemy ponadto udział w projektach wymagających niestandardowych rozwiązań. Zależy nam, aby nasza oferta była uniwersalna i odpowiadała różnym potrzebom wobec zastosowania łożysk. Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu rzetelnego i kompetentnego dostawcy tulei łożyskowych i podobnych materiałów ślizgowych, prosimy o kontakt. Swoje zapytania ofertowe mogą Państwo kierować telefonicznie lub drogą online. Szybko odpowiadamy na każde zainteresowanie ze strony klientów, czy to dostawą serii czy też jednostkowych produktów. W przygotowanym w formie pliku PDF, zamieszczonym kwestionariuszu zawarliśmy pytania, które pozwolą Państwu w sposób rzeczowy sformułować swoje zapytanie ofertowe, a nam precyzyjnie na nie odpowiedzieć.
Celem firmy FPM IN-BEAR jest dostarczanie klientom materiałów ślizgowych, które w najlepszy możliwy sposób spełnią swoje zadanie w danej aplikacji. Jako dystrybutor łożysk ślizgowych bierzemy ponadto udział w projektach wymagających niestandardowych rozwiązań. Zależy nam, aby nasza oferta była uniwersalna i odpowiadała różnym potrzebom wobec zastosowania łożysk.
Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu rzetelnego i kompetentnego dostawcy tulei łożyskowych i podobnych materiałów ślizgowych, prosimy o kontakt. Swoje zapytania ofertowe mogą Państwo kierować telefonicznie lub drogą online. Szybko odpowiadamy na każde zainteresowanie ze strony klientów, czy to dostawą serii czy też jednostkowych produktów. W przygotowanym w formie pliku PDF, zamieszczonym kwestionariuszu zawarliśmy pytania, które pozwolą Państwu w sposób rzeczowy sformułować swoje zapytanie ofertowe, a nam precyzyjnie na nie odpowiedzieć.

kwestionariusz pdf

kwestionariusz online

map-pointer
ADRES
ul. Inżynierska 39/1
81-512 Gdynia
e-mail
EMAIL
www.inbear.pl