Zapytania ofertowe – możliwe drogi kontaktu

Celem firmy FPM IN-BEAR jest dostarczanie klientom materiałów ślizgowych, które w najlepszy możliwy sposób spełnią swoje zadanie w danej aplikacji. Dlatego też w ofercie produktowej firmy znajdują się wykonane z różnych materiałów oraz wypełnień, gotowe łożyska kołnierzowe i cylindryczne, a także taśmy, podkładki, panewki ślizgowe, łożyska mostowe, a w odniesieniu do niektórych pozycji z katalogu również półprodukty. Jako dystrybutor łożysk ślizgowych bierzemy ponadto udział w projektach wymagających niestandardowych rozwiązań. Zależy nam, aby nasza oferta była uniwersalna i odpowiadała różnym potrzebom wobec zastosowania łożysk.

Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu rzetelnego i kompetentnego dostawcy tulei łożyskowych i podobnych materiałów ślizgowych, prosimy o kontakt. Swoje zapytania ofertowe mogą Państwo kierować telefonicznie lub drogą online. Szybko odpowiadamy na każde zainteresowanie ze strony klientów, czy to dostawą serii czy też jednostkowych produktów.

W przygotowanym w formie pliku PDF, niżej zamieszczonym kwestionariuszu zawarliśmy pytania, które pozwolą Państwu w sposób rzeczowy sformułować swoje zapytanie ofertowe, a nam precyzyjnie na nie odpowiedzieć.

pdficon small - Zapytania ofertowe – możliwe drogi kontaktu kwestionariusz do wysłania e-mailem
inbear - Zapytania ofertowe – możliwe drogi kontaktu  kwestionariusz online
logo przezroczyste - Zapytania ofertowe – możliwe drogi kontaktu
fpm inbear
ul. Inżynierska 39/1
81-512 Gdynia

tel./fax +48 58 620 4571
tel./fax +48 58 620 7930

tel.kom. +48 609 557 508
inbear@inbear.pl