O nas

fpm inbear łożyska ślizgowe jest oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem firmy GGB – Glacier Garlock Bearings.

Historia naszej działalności sięga roku 1994, kiedy Glacier otworzył w Warszawie swoje przedstawicielstwo. Grupę GGB tworzyło i nadal tworzy kilkanaście firm produkcyjnych i dystrybucyjnych zajmujących się łożyskami i materiałami ślizgowymi.
W 1995 roku przedstawicielstwo Glaciera w Polsce otworzyło dodatkowe biuro regionalne w Gdyni, które z czasem (od stycznia 2003 roku) całkowicie przejęło obsługę polskich klientów stając się oficjalnym dystrybutorem GGB. Mając szerszą kontrolę nad procesem logistycznym zredukowaliśmy koszty związane z transportem, a wszystkie faktury są wystawiane w PLN przez fpm inbear. Dzięki usprawnionej formie działalności, cały czas oferujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie producenta.

Ponadto specjalnie dla polskich odbiorców dołączyliśmy do gamy oferowanych produktów także inne łożyska ślizgowe i materiały ślizgowe m. in. GMO, DEVA, KUHNE, PTFE i innych wg zapotrzebowań naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się również półprodukty, które obrabiane samodzielnie przez naszych klientów pozwalają im redukować koszty oraz skracają terminy dostaw. Na temat naszych materiałów ślizgowych oferujemy wyczerpującą informację techniczną w języku polskim lub obcym, w formie elektronicznej lub tradycyjnej.

Tuleje ślizgowe i materiały łożyskowe oferujemy wraz z szeroką informacją techniczną w języku polskim lub obcym, w formie elektronicznej lub tradycyjnej.

Zapraszamy do współpracy z nami!

aplikacja tuleje ślizgowe